Korupcijos prevencija

Susidūrus su korupcija muziejuje, praneškite apie ją:

Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus darbuotojams, atsakingiems už korupcijos prevenciją el. paštu markrmuziejus.korupcija@gmail.com arba raštu, atsiunčiant pranešimą adresu Vytauto g. 29, Marijampolė, LT-68300.

Marijampolės savivaldybės administracijoje už korupcijos prevenciją atsakingai Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjai Ilonai Žilinksienei. Kreiptis ir informuoti galima raštu (atsiunčiant pranešimą adresu: Marijampolės savivaldybės administracija, Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjai, Basanavičiaus a. 1, Marijampolė); el. paštu  ilona.zilinskiene@marijampole.lt; kreiptis žodžiu į už korupcijos prevenciją atsakingą asmenį adresu Marijampolės savivaldybės administracija, J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė, 417 kabinetas; tel.: 8 343 90026).

Lietuvos respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai. Pranešimą galite palikti ČIA.
Anonimiškai pranešti apie galimus korupcijos atvejus galima visą parą veikiančiu STT „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5)  266 3333 (taip pat ir poilsio dienomis), elektroniniu paštu pranesk@stt.lt.