Klaipėdos pilies teatro spektaklis „Didžioji rauda ties degančiais vynuogienojais”

2024 m. birželio 8 dieną 17 val. Marijampolės kultūros centro Didžioji salė buvo pilnutėlė žiūrovų, kurie galėjo išgyventi D. Kajoko poezijos stebuklą. Klaipėdos pilies teatras jo lyriką savitai interpretavo spektaklyje „Didžioji rauda ties degančiais vynuogienojais“ (rež. A. Vizgirda).

Vėl galėjome kvėpuoti Donaldo Kajoko poezijos ritmais, kuriuos savais pustoniais dažė aktoriai Regina Šaltenytė, Vilija Gruodytė, Ramūnas Šeputis, Jonas Baltokas. Muzika, smuiko ir gitarų garsai jungėsi su poetiniu žodžiu ir teatriniu meistriškumu.

Projektas „Nemarios kūrybos versmėse“, padėjęs atsigręžti į profesionaliąją lietuvių poeziją, baigėsi, bet tikimės, kad meilė poezijai niekada nesibaigs ir kitais metais atgims naujomis formomis, nes renginių dalyviai parodė, kad to tikrai reikia.

Projektą finanasavo Lietuvos kultūros taryba ir Marijampolės savivaldybė. Dėkojame projekto partneriams: Marijampolės kultūros centrui, Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centrui, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijai.

Fotografas Egidijus Bičkus.