Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šokio spektaklis „Altorių šešėly“

Gegužės 23 d. V. Mykolaičio-Putino muziejus pakvietė į Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šokio spektaklį „Altorių šešėly“ Marijampolės kultūros centre.
Nuostabiame reginyje šokio kalba išreikšti giliausi V. Mykolaičio-Putino romano personažų išgyvenimai, kuriuos pajuto kiekvienas žiūrovas.

Po spektaklio vyko kūrybinė diskusija, kurioje dalyvavo choreografas Aurelijus Liškauskas, baleto šokėja Viktorija Galvanauskienė, rašytoja Aldona Ruseckaitė, Marijampolės dramos teatro režisierė Milda Mažėtytė-Antanauskienė, diskusiją moderavo muziejininkė Valė Klesevičienė.

Šis renginys – projekto „V. Mykolaičio-Putino kūrybos teatrinės interpretacijos“ dalis. Projekto renginių metu kviečiame pasinerti į V. Mykolaičio-Putino romano „Altorių šešėly“ teatrines interpretacijas, naujai „perskaityti“ šį intelektualinį psichologinį romaną, interpretuotą skirtingomis teatrinėmis formomis: audiovizualiniu spektakliu/žaidimu (teatralizuotais skaitymais) ir šokio kalba.

Projektą įgyvendina Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus padalinys V. Mykolaičio-Putino muziejus. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Marijampolės savivaldybė.