Kuriama Bulotų namų ekspozicija


Turbūt ne kartą eidami pro Bulotų namus (Vaičaičio g. 16) išvydote languose degančią šviesą ir pastebėjote ten plušančius muziejininkus ir darbininkus – montuojančius baldus, kabinančius fotografijas, valančius vitrinas, dėliojančius eksponatus... Užsukę renginių ir edukacinių užsiėmimų lankytojai taip pat pastebėjo besikeičiantį, besipildantį muziejų.

Intensyvaus kelis metus trukusio projekto „Jungties forma: dailė ir literatūra“ metu buvo kuriama Bulotų namų ekspozicija ir ją papildantys interaktyvūs žaidimai, video projekcijos, holograminė animacija, taktilinės priemonės neregiams bei dalomoji medžiaga.

Vis dar tobuliname, koreguojame, gražiname ir pildome, kad galų gale galėtume pakviesti į naują muziejaus ekspoziciją „Bulotų namai – tarpukario miestietiškos kultūros atspindys“.

Ekspozicijoje ne tik susipažinsite su Bulotų šeima, jos gyvenimo būdu, bet ir sužinosite apie spalvingą pasiturinčių miestiečių namų aplinką. Nesuklysime sakydami, jog šie namai spinduliuoja buvusia šeimininkų meile, kultūrinio gyvenimo turtingumu bei pasiturinčių miestiečių prabanga.

Kviečiame pažvelgti į kelis ekspozicijos fragmentus.

Projektą finansavo INTERREG V-A Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo programa ir Marijampolės savivaldybė.