Niekada nepalikę savo miesto. Marijampoliečių žydų istorija nuo pradžios iki Holokausto


Kviečiame į naujausio muziejaus leidinio „Niekada nepalikę savo miesto. Marijampoliečių žydų istorija nuo pradžios iki Holokausto“, kurį parengė muziejininkas Arūnas Kapsevičius, pristatymą.

Knygoje pateikiami iki šiol nenagrinėti ir neviešinti archyviniai dokumentai, aptariami mažai tyrinėti faktai iš Marijampolės miestelėnų visuomeninės, politinės ir kultūrinės veiklos. Faktai paremti istoriniais šaltiniais ir amžininkų liudijimais.

Renginys skirtas Sūduvos metams paminėti.

APIE AUTORIŲ.
Arūnas Kapsevičius (1967-11-05 Marijampolės m.) korespondentas, televizijos reporteris, muziejininkas, aktyvus visuomenės veikėjas Marijampolėje. Aktyviai domisi Marijampolės krašto istorija, režisavo du filmus apie mūsų miestą: „Marijampolės sugrįžimas“ ir „Marijampolė, kurią verta pamatyti“. Autorius yra prisidėjęs ne prie vienos idėjos, projekto ar parodos įgyvendinimo.
Už bendrą darbą vardan idealų ir kuriant teisingesnę, gražesnę ir turtingesnę Lietuvą apdovanotas Prezidento Valdo Adamkaus padėka, 2006 m. Marijampolės apskrities administracijos viršininko įsteigta 2006 m. Kultūros nominacija – už kultūrinių projektų, formuojančių Marijampolės savivaldybės įvaizdį, globą. (www.noriuzinoti.lt informacija).


Pristatymas vyks gegužės 12 d. (ketvirtadienį) 16 val.
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Draugystės padalinyje (Draugystės g. 5, Marijampolė).


Renginio metu bus galima įsigyti knygą. Kaina 13 Eur.
Leidinį įsigyti galite ir Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejuje arba susisiekus el. paštu markrmuziejus@gmail.com.