V. Mykolaičio-Putino romano „Altorių šešėly“ teatrinės interpretacijos

Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus padalinys V. Mykolaičio-Putino muziejus, minėdamas V. Mykolaičio-Putino 130-ąsias gimimo metines ir vykdydamas projektą „V. Mykolaičio-Putino kūrybos teatrinės interpretacijos“, finansuojamą Lietuvos kultūros tarybos ir Marijampolės savivaldybės, balandžio ir gegužės mėnesiais kviečia pasinerti į V. Mykolaičio-Putino romano „Altorių šešėly“ teatrines interpretacijas, naujai „perskaityti“ šį intelektualinį psichologinį romaną, interpretuotą skirtingomis teatrinėmis formomis: audiovizualiniu spektakliu/žaidimu (teatralizuotais skaitymais) ir šokio kalba. Po kiekvieno pasirodymo lauks refleksijos ir kūrybinės diskusijos.

Balandžio 5 d. 17.00 val. Bulotų namuose (P. Vaičaičio g. 16, Marijampolė) Knygos teatras parodys interaktyvų audiovizualinį spektaklį/žaidimą „Altorių šešėliai“ pagal romano „Altorių šešėly“ trečiąją dalį „Išsivadavimas“. Būtina išankstinė registracija tel. 8 343 54575 arba el. paštu markrmuziejus@gmail.com.

Audiovizualinis žaidimas/spektaklis „Altorių šešėliai“ – tai interaktyvus  spektaklis, kuriame publika, pasitelkdama žaidimo formą, kuria naują, individualią romano istorijos versiją. Įvietinto teatro principu žiūrovai susitiks su romano herojais per audiovizualinį konstruktą. Kūrinio pagrindas – Vinco Mykolaičio-Putino romano „Altorių šešėly“ III-iosios dalies inscenizacija.

Audiovizualinis spektaklis „Altorių šešėliai“ bus interaktyvus, paremtas žaidimo forma. Tiek tekstus, tiek visų rūšių papildinius – filmuotas scenas, nuotraukas, skaitomas eiles – žiūrovas galės komentuoti, bus aktyviai įtrauktas į spektaklio vyksmą. Vyks diskusijos kūrinio temomis, bus dalijamasi įspūdžiais, pastebėjimais, apmąstymais.

Renginių metu bus fotografuojama, nuotraukos viešinamos media priemonėse.
Renginys nemokamas.