Informacija neįgaliesiems

Padalinių prieinamumas žmonėms su negalia:

 

Marijampolės krašto muziejus
(Vytauto g. 29)

Neįgalieji su judėjimo negalia priimami iš anksto susitarus tel. +370 343 562 88. Darbuotojas pasitinka lankytoją prie įėjimo, esančio vidiniame kieme (į kiemą patenkama iš P. Vaičaičio gatvės) ir palydi į ekspoziciją. Lankytojas, judėdamas neįgaliojo vežimėliu, gali apžiūrėti visą muziejaus ekspoziciją, patekti į renginių salę, edukacinę klasę bei parodų galeriją.
Norėdamas apžiūrėti muziejaus rūsyje eksponuojamas parodas, lankytojas, lydimas muziejaus darbuotojo, turės pasinaudoti lauke esančiu keltuvu, kuriuo galima nusileisti į rūsį (vidiniame muziejaus kieme iš P. Vaičaičio gatvės pusės).
Muziejuje įrengtas judėjimo negalią turintiems pritaikytas tualetas.

Lietuvos Prezidento K. Griniaus memorialinis muziejus
(Bažnyčios g. 23)

Neįgalieji su judėjimo negalia priimami iš anksto susitarus tel. +370 606 14211. Muziejaus darbuotojai pasitinka lankytoją prie pagrindinio įėjimo į muziejų ir padeda patekti į vidų (vežimėlį reikia kelti, nes yra keli laipteliai). Lankytojas, judėdamas neįgaliojo vežimėliu, gali apžiūrėti visą muziejaus ekspoziciją.
Muziejuje nėra judėjimo negalią turintiems pritaikyto tualeto.

Bulotų namai
(P. Vaičaičio g. 16)

Neįgalieji su judėjimo negalia priimami iš anksto susitarus tel. +370 661 67373. Darbuotojas pasitinka lankytoją prie įėjimo, esančio vidiniame kieme, ir palydi į ekspoziciją. Lankytojas, judėdamas neįgaliojo vežimėliu, gali apžiūrėti visą muziejaus ekspoziciją, įrengtą pirmame aukšte. Muziejaus ekspozicija pritaikyta įvairių negalių turintiems asmenims.
Norėdamas patekti į renginių salę, esančią antrame aukšte, lankytojas, lydimas muziejaus darbuotojo, turės pasinaudoti lauke įrengtu liftu.
Muziejuje įrengtas patogus judėjimo negalią turintiems pritaikytas tualetas.

Tauto apygardos partizanų ir tremties muziejus
(Vytauto g. 29)

Muziejus kol kas nėra pritaikytas asmenims, turintiems judėjimo negalią.